O značce

OD HISTORIE DO SOUČASNOSTI

Tom-Flynn.jpgHistorie značky se píše od roku 1991, kdy irský podnikatel Michael Thomas Flynn začal obchodovat v České republice. Zprvu jako distributor japonských hodinek. Zanedlouho však zjistil, že potřebuje českým lidem nabídnout také hodinky, které budou dostupné širokému publiku a přitom budou kvalitní a spolehlivé.. Měly to být hodinky pro děti, sportovce, podnikatele, slečny, dámy i starší generaci. Zkrátka aby si každý mohl u jedné značky naplnit svůj sen nebo potřebu a to se stejnými zárukami jako u velkých hodinářských značek. Proto vznikla značka TELSTAR.

Hodinky TELSTAR jsou pro každého. Jsou originální, ale ne výstřední. Jsou klasické, ale ne usedlé. Jsou vyzývavé, ale ne extravagantní. Jsou dárkem, který nikdy neurazí. Naplňují představy, sny a přání.

Brzy budou hodinky TELSTAR slavit na českém trhu dvacetileté výročí. Během té doby si značka získala velkou popularitu a lidé jí znají především jako klasickou hodinářskou značku, za kterou stojí spolehlivost a tradice rodinné firmy, která dobyla i další evropské trhy. Nosí ji na ruce již více než půl milionu lidí, a přesto má stále svým zákazníkům co nabídnout.

SPONZORSKÝ PROJEKT

Jsme velmi pyšní, že jsme se v roce 2009 spojili s firmou McDonald's, která zaštiťuje ojedinělou sportovní událost. Je určena mladým sportovcům - fotbalistům a nejde o nic jiného než slavný žákovský turnaj základních škol MCDONALD'S CUP.

Zastavte se, zavřete oči a sněte...

Letní podvečer. Ptáci zpívají, šumí les, voní jehličí.
Prší, hraje hudba. Cinkot talířů a vůně nedělní pečeně.
Podzim v parku. Skrz chladný vzduch hřejí sluneční paprsky babího léta. Je slyšet dětský smích a v dálce hučí řeka.

Ať už je Váš sen jakýkoliv, TELSTAR ho splní. Je Váš průvodce časem, brána do snů a vzpomínek. Jde s Vámi. Jde s časem.

TELSTAR. Zasněte se…